שלום לכל אורחי הכנס,

 

לצערנו הרב עקב הנחיות הקורונה אנו נאלצים לבטל את כנס אנימאטסורי שהיה עתיד להתרחש ב26.8 בהיכל התרבות ראשון לציון.

אנו עצובים ומאוכזבים כמוכם, אך בריאותכם חשובה לנו יותר מקיום הכנס ולכן בצער רב, החלטנו לבטל את הכנס.

כמו שאולי שמעתם, במקום זה נקיים יריד אנימה בדיזינגוף סנטר.

 

כעת, עומדות בפניכם מספר אפשרויות, שעליכם לבחור ביניהם עד ה-31.8, במקרה ולא תבחרו אף אחת מהאפשרות עד אז מבחינתנו בחרתם באפשרות השלישית.

  1. לשמור את הכרטיס שלכם לכנס הגדול הבא של אמא"י, בין אם הארוקון (פורים 2022, 17.3.22) או אנימאטסורי (קיץ 2022). הכרטיס ישאר על שמכם וערכו לא ישתנה כלל, לא משנה מחיר הכנס.
    קחו בחשבון שגם אנימאטסורי הבא יהיה מוגבל בכמות אנשים ללא קשר להנחיות הקורונה, ואתם יכולים כבר מעכשיו להבטיח את מקומכם בכנס.
    בכדי לבצע את שמירת הכרטיס עליכם לשלוח מייל נפרד להנהלה [email protected] עם שמכם המלא, לאיזה כנס תרצו לשמור את הכרטיס ואנא צרפו את הקבלה שקיבלתם במייל במועד רכישת הכרטיס.
    כשהכנס הבא יתקרב, הכרטיס החדש ישלח אליכם באימייל.
  1. המרת הכרטיס בכניסה להרצאות והמחזמר של היריד אשר יתרחש בסנטר ב26.8. בכדי להמיר את הכרטיס אנא המתינו למידע נוסף אשר יפורסם ברשתות החברתיות בנוגע ללוח הזמנים של היריד ולאחריו, עליכם לשלוח מייל נפרד להנהלה [email protected] עם שמכם המלא, לאיזה תכנים תרצו להגיע ואנא צרפו את הקבלה שקיבלתם במייל במועד רכישת הכרטיס. תוכלו גם לבקש ללכת לשתי הרצות המחזמר, ואישור של הכרטיס עם ההרצאות הוא על בסיס מקום פנוי. כמובן שתוכלו לבחור אפשרות אחרת אם לא יתאפשר.
  2. ביטול הכרטיס וקבלת החזר מלא. בכדי לבטל את רכישתכם עליכם לשלוח מייל להנהלה [email protected] בצירוף הקבלה שקיבלתם במועד רכישת הכרטיס ושמכם המלא. במידה ורכשתם את הכרטיס במזומן או בעזרת כרטיס שלא מאפשר החזר, אנא פנו לאותו מייל ופרטו את הבעיה, אנו נסייע לכולם.

 

חשוב לציין שהארגון פה להישאר ככה שנשמח אם תתחשבו בזה כשתבחרו את האופציה המועדפת לכם.

 

שוב אנו מתנצלים על הצער הנגרם עקב ביטול הכנס, אך בריאותכם חשובה לנו יותר.

נשמח לראות אתכם באחד מהאירועים הבאים של הארגון, בכדי להישאר מעודכנים אנו ממליצים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות.

 

בברכה,

הנהלת הכנס